Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Про магазин

Компанія «Агротрактор» - успішне торгово-виробниче підприємство в сфері агротехніки, діяльність якого спрямована на розвиток і вдосконалення культури землеробства. Зростаючий авторитет і популярність компанії - це результат роботи всіх структурних підрозділів, що відрізняється високим рівнем продажів, якістю сервісної підтримки, будується на довірі і враховує індивідуальний підхід в питаннях обслуговування. У роботі з клієнтами компанія застосовує різні фінансові інструменти - готівковий і безготівковий розрахунок, здійснює повне інформаційне забезпечення з продажу товарів покупцям шляхом надання банківського кредиту. Торгова мережа орієнтована на роздріб і дрібний опт.

Напрямок та спеціалізацію інтернет-магазину «Агротрактор» визначає асортимент китайської, української, польської, корейської та іншої техніки, представленої широким рядом мінітракторів і тракторів потужністю від 12 до 110 к. с. Це продукція відомих виробників і брендів Dongfeng, Foton-Lovol, Jinma, Zoomlion, Xingtai, Shifeng, ДТЗ, Булат і т. д.  Техніка, що поставляється, сертифікована в Європі, має гарантійний термін обслуговування, відрізняється зручністю в експлуатації і знаходить своє застосування в різних сферах послуг (сільське господарство, комунальні роботи, будівництво та ін.). Наявність у зручному місці власного виставкового майданчика, де можна підібрати і оперативно купити трактор чи мінітрактор, дозволяє побачити і оцінити переважний підхід компанії до підтримки вибору клієнта.

Ми забезпечуємо:

•   доступні ціни;
•   достовірність, інформативність і повноцінність консультацій;
•   юридичне обгрунтування оформлення документів на продаж;
•   оперативну доставку товарів по всій Україні;
• краще післяпродажне сервісне обслуговування клієнтів на основі власної потужної бази запчастин, вузлів і агрегатів.

До послуг покупців - докладний опис, технічні характеристики і відео-огляди техніки на нашому сайті, професійна інформаційна підтримка клієнтів за телефонами компанії, привітність фахівців і готовність поділитися накопиченим досвідом в офісі і на нашому майданчику.

Вгору